Wyniki obrad Jury Konkursu Międzynarodowego Triennale Grafiki 2018

Szanowni Państwo, poniżej publikujemy listę Artystek i Artystów, których prace zostały wybrane na Wystawę Główną MTG 2018. Szczegóły dotyczące ekspozycji Państwa prac zostaną wysłane droga mailową w ciągu tygodnia. Serdecznie gratulujemy!


  1. Daradics Arpad 
  2. Blažej Balaž 
  3. Grzegorz Banaszkiewicz 
  4. Lydia In Hee Bang 
  5. Edward Bateman 
  6. Igor Benca 
  7. Derek Michael Besant 
  8. HongQiang Bian 
  9. Liang Bicheng 
  10. Marlena Biczak 
  11. Silvana Blasbalg 
  12. Prapanpun Boonyachai 
  13. Georg Bothe 
  14. Łukasz Butowski 
  15. Yuanhe Cai 
  16. Conall Cary 
  17. Kit Chirachaiskul 
  18. Bartłomiej Chwilczyński 
  19. Agnieszka Cieślińska-Kawecka 
  20. Paul Coldwell 
  21. Kate Collyer 
  22. Barbara Czapor-Zaręba 
  23. Tomasz Daniec 
  24. Agata Derda 
  25. Agnieszka Dobosz 
  26. Wojciech Domagalski 
  27. Zuzanna Dyrda 
  28. Maria Erikson 
  29. Lihie Gendler Talmor 
  30. Diego Gutierrez-Valladares 
  31. Fuki Hamada 
  32. Nobuko Hamano 
  33. Magdalena Hanysz-Stefańska 
  34. Tracy Hill 
  35. An Hui 
  36. Tsubaki Ichirow 
  37. Toyoki Inatsugi 
  38. Małgorzata Jabłońska 
  39. Zbynek Janacek 
  40. Agnieszka Jankiewicz 
  41. Mice Jankulovski 
  42. Tomasz Jędrzejko 
  43. Zhiqiang Jiao 
  44. Stefan Kaczmarek 
  45. Joanna Kaczor 
  46. Andrzej Kalina 
  47. Tomasz Kawełczyk 
  48. Roslyn Kean 
  49. Davida Kidd 
  50. Miro Kim 
  51. Kamil Kocurek 
  52. Caroline Koenders 
  53. Michał Krawiec 
  54. Paweł Krzywdziak 
  55. Krzysztof Kula 
  56. Hye Jeong Kwon 
  57. Janne Laine 
  58. Natalie Lamanova 
  59. Joanna Leszczyńska 
  60. Letricija Linadrić 
  61. Przemysław Liput 
  62. Fu Liu 
  63. Jing Liu 
  64. Agnieszka Maćkowiak 
  65. Ellen Karin Maehlum 
  66. Vladimir Milanović 
  67. Ahmed Nazir 
  68. Marilene Olivier 
  69. Mirosław Pawłowski 
  70. Dimitrije Pecić 
  71. Marta Pogorzelec 
  72. Karol Pomykała 
  73. Ross Racine 
  74. ROH 
  75. Priscilla Romero 
  76. Agnieszka Rożnowska 
  77. Janet Sang 
  78. Mary Schina 
  79. John-Mark Schlink 
  80. Marek Sibinský 
  81. Andrea Serafini 
  82. Giske Sigmundstad 
  83. Angela Snieder 
  84. Tanja Softić 
  85. Erik Solheim 
  86. Magdalena Stawarska-Beavan
  87. Krzysztof Świętek 
  88. Bruce Thayer 
  89. Maria Chiara Toni 
  90. Wojciech Tylbor-Kubrakiewicz 
  91. Magdalena Uchman 
  92. Vladimir Valjašević 
  93. Chris Van der Veken 
  94. Benjamin Vasserman 
  95. Giuseppe Vigolo, Antonella Zerbinati 
  96. Magdalena Wanat 
  97. Jipeng Wang 
  98. Mi Wang 
  99. Morgan Wedderspoon 
  100. Art Werger 
  101. Thierry Wesel 
  102. Andrzej Węcławski 
  103. Katarzyna Winczek 
  104. Tomasz Winiarski 
  105. Andrzej Wochnik 
  106. Agnes Wolkowicz 
  107. Jiantang Wu 
  108. Chong Xie 
  109. Jakub Zając 
  110. Małgorzata Zaremba 
  111. Liang Zhang 
  112. Lingrui Zhang 
  113. Minjie Zhang 
  114. Jianhui Zheng 
  115. Piotr Żaczek 
0 Shares: