Elżbieta Gawlikowska-Łabęcka – fotoreportaż

Zachęcamy do zapoznania się z fotoreportażem z wernisażu wystawy Elżbiety Gawlikowskiej-Łabęckiej, Członkini SMTG w Krakowie

Wernisaż odbył się w Galerii 144 Grafiki w środę 18 października o godzinie 13:30.

Otwierającymi wystawę byli: Kierownik Katedry Grafiki Artystycznej prowadzący Galerię 144 prof. Sławomir Ćwiek, który jest również autorem zaproszenia i plakatu oraz prof. Jolanta Rudzka-Habisiak Rektor ASP w Łodzi.

Wystawa będzie czynna do 14 listopada 2017

0 Shares:
MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ
Czytaj więcej

Wyniki I etapu konkursu transgrafia

Szanowni Państwo, poniżej publikujemy listę Artystek i Artystów, których prace zostały wybrane w pierwszym etapie konkursu transgrafia. W najbliższych dniach skontaktujemy się…
Czytaj więcej

Warsztat filmowy transgrafia 3.5

Wdzięczność za obecność i opowieść Za nami dwudniowy warsztat filmowy z Twórcami i Twórczyniami zaproszonymi do kolejnej wystawy z cyklu transgrafia oraz Studentami i Studentkami Szkoły Filmowej…
Czytaj więcej

PRZEDŁUŻAMY NABÓR!!!

Uprzejmie informujemy, że Elektroniczny Formularz Zgłoszeniowy będzie aktywny do 26. listopada do godz. 23:59. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin: https://triennial.pl/rozpoczynamy-nabor/