Elżbieta Gawlikowska-Łabęcka – fotoreportaż

Zachęcamy do zapoznania się z fotoreportażem z wernisażu wystawy Elżbiety Gawlikowskiej-Łabęckiej, Członkini SMTG w Krakowie

Wernisaż odbył się w Galerii 144 Grafiki w środę 18 października o godzinie 13:30.

Otwierającymi wystawę byli: Kierownik Katedry Grafiki Artystycznej prowadzący Galerię 144 prof. Sławomir Ćwiek, który jest również autorem zaproszenia i plakatu oraz prof. Jolanta Rudzka-Habisiak Rektor ASP w Łodzi.

Wystawa będzie czynna do 14 listopada 2017

0 Shares:
MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ
Czytaj więcej

Final Show PATA

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy końcowej pierwszej sesji Międzynarodowych Letnich Kursów PATA, który odbędzie się 31 lipca 2018 r. o godz. 12:00 w Galerii…
Czytaj więcej

Utazu Art Award 2016

W sobotę dnia 23 kwietnia w ramach Utazu Art Award 2016 Katarzyna Dziuba odebrała Toshihiro Hamano Award, za grafikę: Processing XI.Nagrodzone zostały także Dorota Nowak (trzecia nagroda)…
Czytaj więcej

PRZEDŁUŻAMY NABÓR!!!

Uprzejmie informujemy, że Elektroniczny Formularz Zgłoszeniowy będzie aktywny do 26. listopada do godz. 23:59. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin: https://triennial.pl/rozpoczynamy-nabor/