Podziękowania

Szanowni Państwo, drodzy graficy, drogie graficzki, przyjaciele grafiki.

W imieniu swoim i Zarządu Stowarzyszenia Międzynarodowe Trienanle Grafiki w Krakowie chciałam Państwu bardzo serdecznie podziękować i wyrazić radość, że świętowali Państwo wspólnie z nami Jubileusz 50-lecia Międzynarodowego Biennale i Triennale Grafiki w Krakowie 1966-2016.

Energia, jaką przekazali nam Państwo w minionych dniach będzie nam na pewno towarzyszyć w działaniach na rzecz międzynarodowego i polskiego środowiska graficznego, i mam nadzieję, zostanie przekuta na kolejne wspaniałe wystawy i wydarzenia poświęcone grafice.

Marta Anna Raczek-Karcz
Prezes SMTG w Krakowie

0 Shares:
MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ
Czytaj więcej

Agnieszka C. Maćkowiak | KTx

Zarząd i Współpracownicy SMTG w Krakowie serdecznie zapraszają na wystawę Agnieszki C. Maćkowiak „KTx”  Od Autorki: „KTx to transplantacja nerki.KTx to coś, co mi się przydarzyło.…
Czytaj więcej

Odszedł Andrzej Wajda

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu Andrzeja Wajdy – wybitnego reżysera i jednego z najważniejszych twórców kultury nie tylko polskiej, ale także światowej. Andrzej…