Uczestnicy

WYNIKI SELEKCJI FAZY 2 
Międzynarodowego Triennale Grafiki – Kraków 2012 


Członkowie Jury Selekcji obradowali w dniach 04-05.07.2012r. w składzie: 
1. Andrzej Szczerski 
2. Peter Ford 
3. Prof. Endi Poskovic 
4. Robert Svoboda 
5. Katarzyna Wojtyga 
Jury przejrzało 2024 grafiki 1004 artystów. 

Do Wystawy Głównej zakwalifikowano prace następujących artystów:

1. Aadkine Yogesh, Indie (India) 
2. Abłamowicz Magdalena, Polska (Poland) 
3. Adams Keegan, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
4. Agusti Eugenia, Hiszpania (Spain) 
5. Ahmadi Faezeh, Iran (Iran) 
6. Ahmed Nazir, Bangladesz (Bangladesh) 
7. Akermann Janusz, Polska (Poland) 
8. Arpad Daradics, Węgry (Hungary) 
9. Augustinek-Sziksz Eszter, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
10. Bae Nam Kyung, Korea (Korea) 
11. Bawane Nivrutti, Indie (India) 
12. Bednarczyk Andrzej, Polska (Poland) 
13. Bernaś Judyta, Polska (Poland) 
14. Bertelli Enrico, Włochy (Italy) 
15. Besant Derek Michael, Kanada (Canada) 
16. Betlińska Katarzyna, Polska (Poland) 
17. Bińczyk Ewa, Polska (Poland) 
18. Blanusa Milan, Serbia (Serbia) 
19. Blasbalg Silvana, Argentyna (Argentina) 
20. Blazo Marko, Słowacja (Slovakia) 
21. Bondare Liena, Łotwa (Latvia) 
22. Borchert Kirsten, Niemcy (Germany) 
23. Borkowska Dorota, Polska (Poland) 
24. Boullosa Maria Luisa, Meksyk (Mexico) 
25. Bracchitta Sandro, Włochy (Italy) 
26. Brejcha Simon, Czechy (Czech Republic) 
27. Brouwer Bert, Holandia (The Netherlands) 
28. Brodakova-Urbanova Dobroslava, Czechy (Czech Republic) 
29. Burdy Zenon, Kanada (Canada) 
30. Cabraja Igor, Chorwacja (Croatia) 
31. Cabrera Luis, Hiszpania (Spain) 
32. Candiani Alicia, Argentyna (Argentina) 
33. Carbajal Enrique, Meksyk (Mexico) 
34. Cassidy Karen, Kanada (Canada) 
35. Chang Hsuan-Yao, Chiny (China) 
36. Chapman Deborah, Argentyna (Argentina) 
37. Chen Yanlong, Chiny (China) 
38. Cho Haruko, Japonia (Japan) 
39. Chojnacki Dariusz, Polska (Poland) 
40. Chouteau Suzanne, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
41. Cieślińska Agnieszka, Polska (Poland) 
42. Cleeren Colette, Belgia (Belgium) 
43. Cmelka Helga, Austria (Austria) 
44. Czajka Ewelina, Polska (Poland) 
45. Damisch Gunter, Austria (Austria) 
46. Daniec Tomasz, Polska (Poland) 
47. Daum Babsi, Austria (Austria) 
48. Diedericks Christian, Republika Południowej Afryki (South Africa) 
49. Duhteva Maria, Bułgaria (Bulgaria) 
50. Egerth Reinhold, Austria (Austria) 
51. Fallah Shokoufeh, Iran (Iran) 
52. Ford Peter, Wielka Brytania (United Kingdom) 
53. Frazer David, Australia (Australia) 
54. Frąckiewicz Paweł, Polska (Poland) 
55. Freeman Barbara, Irlandia Północna (Northern Ireland) 
56. Frodyma Teresa B., Polska (Poland) 
57. Fumiko Takahashi, Japonia (Japan) 
58. Fundinsland Ron, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
59. Furulyas Barbara Krisztina, Węgry (Hungary) 
60. Gajewski Darek, Polska (Poland) 
61. Ganter Josephine, Wielka Brytania (United Kingdom) 
62. Gawlikowska-Łabęcka Elżbieta, Polska (Poland) 
63. Goro Michael, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
64. Gorzelak Mariusz, Polska (Poland) 
65. Grubizna Monika, Polska (Poland) 
66. Gudrun Heamagi, Estonia (Estonia) 
67. Gunaydin Gulcin, Turcja (Turkey) 
68. Gustowska Izabella, Polska (Poland) 
69. Gutierrez-Valladares Diego, Kostaryka (Costa Rica) 
70. Hackenmiller Karla, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
71. Hamaguchi Kanako, Japonia (Japan) 
72. Hamano Nobuko, Japonia (Japan) 
73. Hanselaar Marcelle, Wielka Brytania (United Kingdom) 
74. Hanysz-Stefańska Magdalena, Polska (Poland) 
75. Hasegawa Kana, Japonia (Japan) 
76. Hernandez Victor, Meksyk (Mexico) 
77. Heyvaert Anne, Hiszpania (Spain) 
78. Hill Tracy, Wielka Brytania (United Kingdom) 
79. Hlawacz Magdalena, Polska (Poland) 
80. Hnatova Eva, Słowacja (Slovakia) 
81. Holler Stefanie, Austria (Austria) 
82. Honda Eiko, Japonia (Japan) 
83. Hood Mary, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
84. Ikavalko Katri, Finlandia (Finland) 
85. Ikonomidou Florentina, Grecja (Greece) 
86. Imamura Yoshio, Japonia (Japan) 
87. In Hee Bang, Korea (Korea) 
88. Ingram Liz, Kanada (Canada) 
89. Jakób Piotr, Polska (Poland) 
90. Janacek Zbynek, Czechy (Czech Republic) 
91. Janowska-Augustyn Joanna, Polska (Poland) 
92. Jasarevic Taida, Bośnia i Hercegowina (Bosnia and Herzegovina) 
93. Jeżyk Agnieszka, Polska (Poland) 
94. Jędrzejczyk Janusz, Polska (Poland) 
95. Jin Bora, Korea (Korea) 
96. Jinno Kayauko, Japonia (Japan) 
97. Joostberens Jacek, Polska (Poland) 
98. Juszczak Anna, Polska (Poland) 
99. Kadosa Kiss Jozsef, Węgry (Hungary) 
100. Kalina Andrzej, Polska (Poland) 
101. Kang Eun Jin, Korea (Korea) 
102. Kasai Masahiro, Japonia (Japan) 
103. Kasumi Tojo, Japonia (Japan) 
104. Kataoka Reiko, Japonia (Japan) 
105. Kazahaya Koyuki, Japonia (Japan) 
106. Keller Marisa, Singapur (Singapore) 
107. Khataei Mehrdad, Iran (Iran) 
108. Kidd Davida, Kanada (Canada) 
109. Kim Eunice, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
110. Kim Hyun Jin, Tajwan (Taiwan) 
111. Kim Sohee, Korea (Korea) 
112. Kiran Hasan, Turcja (Turkey) 
113. Klajs Zofia, Polska (Poland) 
114. Kodama Taichi, Japonia (Japan) 
115. Koenders Caroline, Holandia (The Netherlands) 
116. Kohler-Heilingsetzer Margret, Austria (Austria) 
117. Kolev Vasil, Bułgaria (Bulgaria) 
118. Kołcz Małgorzata, Polska (Poland) 
119. Kostelac Melinda, Chorwacja (Croatia) 
120. Kovach Emanuela, Bułgaria (Bulgaria) 
121. Kovacs Oliver Arthur, Węgry (Hungary) 
122. Krastev Lubomir, Bułgaria (Bulgaria) 
123. Kriauciunaite Elvyra Katalina, Litwa (Lithuania) 
124. Krzywoblocki Wojciech, Austria (Austria) 
125. Kugo Ikuhiro, Japonia (Japan) 
126. Kunc Karen , Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
127. Laine Janne, Finlandia (Finland) 
128. Layton Aoife, Irlandia (Ireland) 
129. Lebzelter Georg, Austria (Austria) 
130. Ledent Ingrid, Belgia (Belgium) 
131. Lee Young Ae, Korea (Korea) 
132. Leszczyńska Joanna, Polska (Poland) 
133. Liepa Paulis, Łotwa (Latvia) 
134. Lindenfeld Sharon, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
135. Lutomski Patryk, Polska (Poland) 
136. Lutomski Zbigniew, Polska (Poland) 
137. Maehlum Ellen Karin, Norwegia (Norway) 
138. Małysa Ewelina, Polska (Poland) 
139. Mannio Katariina, Finlandia (Finland) 
140. Marcinkowski Arkadiusz, Polska (Poland) 
141. Marzec Katarzyna, Polska (Poland) 
142. Mas Maribel, Wenezuela (Wenezuela) 
143. Masternak Artur, Polska (Poland) 
144. McNolty Joshua, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
145. Mericka Jan, Czechy (Czech Republic) 
146. Merrill Hugh, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
147. Milton Peter, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
148. Minho Kim, Korea (Korea) 
149. Minor Michał, Polska (Poland) 
150. Mitka Aleksander, Polska (Poland) 
151. Nakatoh Fumihiko, Japonia (Japan) 
152. Nilson KG, Szwecja (Sweden) 
153. Noriko Fujita, Japonia (Japan) 
154. OReilly Oran, Wielka Brytania (United Kingdom) 
155. Otręba Ryszard, Polska (Poland) 
156. Palli Mario, Włochy (Italy) 
157. Pamuła Jan, Polska (Poland) 
158. Panasiewicz Piotr, Polska (Poland) 
159. Parisi Jill, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
160. Parrein Pascale, Francja (France) 
161. Pawlus Natalia, Polska (Poland) 
162. Pawłowski Mirosław, Polska (Poland) 
163. Pazera Marcin, Polska (Poland) 
164. Pecic Dmitrije, Serbia (Serbia) 
165. Peeva Darina, Bułgaria (Bulgaria) 
166. Perez Gil. Javier , Hiszpania (Spain) 
167. Piech Joanna, Polska (Poland) 
168. Piórkowska Monika, Polska (Poland) 
169. Pirker Christine , Austria (Austria) 
170. Pluta Władysław, Polska (Poland) 
171. Pomykała Karol, Polska (Poland) 
172. Poskovic Endi, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
173. Półrola-Koćwin Agnieszka, Polska (Poland) 
174. Preston Janet, Irlandia Północna (Northern Ireland) 
175. Proczek-Kranc Ilona, Polska (Poland) 
176. Purczyński Zbigniew, Polska (Poland) 
177. Pytel Rafał, Polska (Poland) 
178. Rees-Pagh Younne, Australia (Australia) 
179. Rokicka Agnieszka, Polska (Poland) 
180. Romaniuk Adam, Polska (Poland) 
181. Rudzka Habisiak Jolanta, Polska (Poland) 
182. Sadowska Dominika, Polska (Poland) 
183. Sakamoto Koen, Japonia (Japan) 
184. Sami Awni, Irak (Iraq) 
185. Sangkhum Boonmee, Tajlandia (Thailand) 
186. Sankey Olga, Australia (Australia) 
187. Saribatur Zekerya , Austria (Austria) 
188. Satake Kuniko, Japonia (Japan) 
189. Sawada Yuichi, Japonia (Japan) 
190. Scannell Aine, Szkocja (Scotland) 
191. Schlueter Daniela, Kanada (Canada) 
192. Selmistraityte Laura, Litwa (Lithuania) 
193. Shereshevsky Hadass, Izrael (Israel) 
194. Sietins Guntars, Łotwa (Latvia) 
195. Sipka Olivera, Bośnia i Hercegowina (Bosnia and Herzegovina) 
196. Smutny Dalibor, Czechy (Czech Republic) 
197. Stephenson Kelsey, Kanada (Canada) 
198. Stiburek Antonin, Czechy (Czech Republic) 
199. Strand Randi Annie, Norwegia (Norway) 
200. Surzycki Marcin, Polska (Poland) 
201. Suzuki Michiko, Japonia (Japan) 
202. Syrkowski Dariusz, Polska (Poland) 
203. Szandała Małgorzata, Polska (Poland) 
204. Tachibana Seiko, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
205. Tajima Naoki, Japonia (Japan) 
206. Thayer Bruce, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
207. Tomalski Krzysztof, Polska (Poland) 
208. Turchenko Ulyana, Ukraina (Ukraine) 
209. Tylbor-Kubrakiewicz Wojciech, Polska (Poland) 
210. Unger Desislava, Bułgaria (Bulgaria) 
211. Uratani Hiroto, Japonia (Japan) 
212. Vaigeltaite Roberta, Litwa (Lithuania) 
213. Vasiliunas Kestutis, Litwa (Lithuania) 
214. Velasco Francisco, Hiszpania (Spain) 
215. Wannapo Chutchawan, Tajlandia (Thailand) 
216. Wanyura-Kurosad Monika, Polska (Poland) 
217. Warchala Justyna , Polska (Poland) 
218. Werger Art, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
219. Węcławski Andrzej , Polska (Poland) 
220. Wiktor Tadeusz Gustaw, Polska (Poland) 
221. Willerup Joergen, Dania (Denmark) 
222. Winiarski Tomasz, Polska (Poland) 
223. Włostowska Ewa, Polska (Poland) 
224. Wota Rena, Polska (Poland) 
225. Wrang Kristina, Szwecja (Sweden) 
226. Wuyts & de Groot Josee & Frans, Holandia (The Netherlands) 
227. Yasukochi Hiroya, Japonia (Japan) 
228. Yoshisuke Funasaka, Japonia (Japan) 
229. Zajko Marek, Polska (Poland) 
230. Ziemiszewska Agnieszka, Polska (Poland) 
231. Zuev Vladimir, Rosja (Russia) 

W związku z informacją rozesłaną pocztą elektroniczną do osób zakwalifikowanych na Wystawę Główną MTG Kraków 2012 pragniemy poinformować, iż ze względu na ograniczenia przestrzeni wystawienniczej może się zdarzyć, że ilość prac prezentowanych na wystawie głównej MTG 2012 może być jeszcze nieznacznie zredukowana. Liczba autorów zakwalifikowanych do wystawy nie ulegnie zmianie.

 

WYNIKI SELEKCJI FAZY 2 
Międzynarodowego Triennale Grafiki – PrintArt Katowice 2012 


Członkowie Jury Selekcji obradowali w dniach 06-05.07.2012r. w składzie: 
1. Dariusz Gajewski
2. Adam Romaniuk

Jury przejrzało 2024 grafiki 1004 artystów. Wybór Jury jest następujący: 

1. Ahmadi Faezeh, Iran (Iran) 
2. Akerman Janusz , Polska (Poland) 
3. Bartnig Horst, Niemcy (Germany) 
4. Blazo Marko, Słowacja (Slovakia) 
5. Brejcha Simon, Czechy (Czech Republic) 
6. Cho Haruko, Japonia (Japan) 
7. Cywicki Janusz Jerzy, Polska (Poland) 
8. Damisch Gunter, Austria (Austria) 
9. Fumiko Takahashi, Japonia (Japan) 
10. Gajewski Darek, Polska (Poland) 
11. Ganter Josephine, Wielka Brytania (UK) 
12. Gortchakova Eugenia, Niemcy (Germany) 
13. Gunaydin Gulcin, Turcja (Turkey) 
14. Gunn Brandon, Kanada (Canada) 
15. Hamano Nobuko, Japonia (Japan) 
16. Hańderek Grzegorz, Polska (Poland) 
17. Honda Eiko, Japonia (Japan) 
18. Imamura Yoshio, Japonia (Japan) 
19. In Hee Bang, Korea (Korea) 
20. Ingram Liz, Kanada (Canada) 
21. Janacek Zbynek, Czechy (Czech Republic) 
22. Kasai Masahiro, Japonia (Japan) 
23. Katagiri Suguru, Japonia (Japan) 
24. Kazahaya Koyuki, Japonia (Japan) 
25. Kim Eunice, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
26. Kobayashi Isao, Japonia (Japan) 
27. Kodama Taichi, Japonia (Japan) 
28. Koehn Jochen, Niemcy (Germany) 
29. Kohler-Heilingsetzer Margret, Austria (Austria) 
30. Kondo Miyuki, Japonia (Japan) 
31. Krastev Lubomir, Bułgaria (Bulgaria) 
32. Krzywoblocki Wojciech, Austria (Austria) 
33. Kunc Karen, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
34. Laine Janne, Finlandia (Finland) 
35. Lebzelter Georg, Austria (Austria) 
36. Lee Young Ae, Korea (Korea) 
37. Lyons Colin, Kanada (Canada) 
38. Łabuz Andrzej , Polska (Poland) 
39. Łukasik Katarzyna, Polska (Poland) 
40. Minho Kim, Korea (Korea) 
41. Mitchell Mitch, Kanada (Canada) 
42. Muschalik Piotr, Polska (Poland) 
43. Nakatoh Fumihiko, Japonia (Japan) 
44. Ohya Masaaki, Japonia (Japan) 
45. Oslislo Marian, Polska (Poland) 
46. Ovcacek Eduard, Czechy (Czech Republic) 
47. Ożóg Henryk, Polska (Poland) 
48. Palli Mario, Włochy (Italy) 
49. Pałka Mariusz, Polska (Poland) 
50. Pamuła Jan, Polska (Poland) 
51. Parrein Pascale, Francja (France) 
52. Pawłowski Mirosław, Polska (Poland) 
53. Pazera Marcin, Polska (Poland) 
54. Pecic Dmitrije, Serbia (Serbia) 
55. Peeva Darina, Bułgaria (Bulgaria) 
56. Poskovic Endi, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
57. Rabey Svetlana, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
58. Romaniuk Adam, Polska (Poland) 
59. Sakai Junji, Japonia (Japan) 
60. Sangkhum Boonmee, Tajlandia (Thailand) 
61. Saribatur Zekerya, Austria (Austria) 
62. Sibinsky Marek, Czechy (Czech Republic) 
63. Sietins Guntars, Łotwa (Latvia) 
64. Smutny Dalibor, Czechy (Czech Republic) 
65. Stawarska-Beavan Magdalena, Wielka Brytania (UK) 
66. Suganuma Minoru, Japonia (Japan) 
67. Suzuki Michiko, Japonia (Japan) 
68. Szewczyk Jacek, Polska (Poland) 
69. Tachibana Seiko, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
70. Tibor Pataki, Węgry (Hungary) 
71. Uratani Hiroto, Japonia (Japan) 
72. Urbasek Robert, Słowacja (Slovakia) 
73. Wannapo Chutchawan, Tajlandia (Thailand) 
74. Wawrzyczek-Klasik Michalina, Polska (Poland) 
75. Węcławski Andrzej , Polska (Poland) 
76. Wiktor Tadeusz Gustaw, Polska (Poland) 
77. Wuyts & de Groot Josee & Frans, Holandia (The Netherlands) 
78. Zuev Vladimir, Rosja (Russia) 


WYNIKI SELEKCJI FAZY 2 Międzynarodowego Triennale Grafiki – Wiedeń 2012
 
Członkowie Jury Selekcji obradowali w dniach 02-03.07.2012r. w składzie: 
1. Prof. Wojciech Krzywoblocki 
2. Prof. Georg Lebzelter 

Jury przejrzało 2311 grafik 689 artystów. Wybór Jury jest następujący:


1. Ahmed Nazir, Bangladesz (Bangladesh) 
2. Antanasijevic Lidija, Wielka Brytania (Great Britain) 
3. Aranguren Javier, Hiszpania (Spain) 
4. Arpad Daradics, Węgry (Hungary) 
5. Banaszkiewicz Grzegorz, Polska (Poland) 
6. Bednarczyk Andrzej, Polska (Poland) 
7. Blanusa Milan, Serbia (Serbia) 
8. Borchert Kirsten, Niemcy (Germany) 
9. Boucher Cecile, Kanada (Canada) 
10. Braunsteiner Ingeborg i Peter, Austria (Austria) 
11. Brejcha Simon, Czechy (Czech Republic) 
12. Brouwer Bert, Holandia (The Netherlands) 
13. Cabraja Igor, Chorwacja (Croatia) 
14. Chlan Ilse, Austria (Austria) 
15. Cho Haruko, Japonia (Japan) 
16. Cmelka Helga, Austria (Austria) 
17. Coldwell Paul, Wielka Brytania (Great Britain) 
18. Costa Regina, Portugalia (Portugal) 
19. Ćwiek Sławomir, Polska (Poland) 
20. Damisch Gunter, Austria (Austria) 
21. Danner Josef, Austria (Austria) 
22. Daum Babsi, Austria (Austria) 
23. Długosz Beata, Polska (Poland) 
24. Duda-Patraszewska Magdalena, Polska (Poland) 
25. Fiedler Birgit, Niemcy (Germany) 
26. Ford Peter, Wielka Brytania (Great Britain) 
27. Gajewski Jonasz, Polska (Poland) 
28. Ganter Josephine, Wielka Brytania (Great Britain) 
29. Gartner Hansjurgen, Austria (Austria) 
30. Golub Olena, Ukraina (Ukraine) 
31. Gortchakova Eugenia, Niemcy (Germany) 
32. Gottfried Markus, Austria (Austria) 
33. Gustowska Izabella, Polska (Poland) 
34. Heyvaert Anne, Hiszpania (Spain) 
35. Ho-You Jill, Kanada (Canada) 
36. Hui-jing Zhang, Chiny (China) 
37. Ikavalko Katri, Finlandia (Finland) 
38. Imamura Aya, Japonia (Japan) 
39. Iyama Yuka, Japonia (Japan) 
40. Kaczmarek Stefan, Polska (Poland) 
41. Kim Eunice, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
42. Kneizyte Vilija, Litwa (Lithuania) 
43. Koehn Jochen, Niemcy (Germany) 
44. Kohler-Heilingsetzer Margret, Austria (Austria) 
45. Kondo Miyuki, Japonia (Japan) 
46. Kowalski Antoni, Polska (Poland) 
47. Krastev Lubomir, Bułgaria (Bulgaria) 
48. Krause Edith, Kanada (Canada) 
49. Krzywoblocki Wojciech, Austria (Austria) 
50. Kugo Ikuhiro, Japonia (Japan) 
51. Kukawski Tomasz, Polska (Poland) 
52. Lebzelter Georg, Austria (Austria) 
53. Lovett Stephen, Nowa Zelandia 
54. Marciniak Janusz, Polska (Poland) 
55. Marzec Katarzyna, Polska (Poland) 
56. Masternak Brygida, Polska (Poland) 
57. Mazur Małgorzata, Polska (Poland) 
58. Meszaros Richard Paul, Niemcy (Germany) 
59. Myćka Grzegorz, Polska (Poland) 
60. Noga Pavel, Czechy (Czech Republic) 
61. Ortag Andreas, Austria (Austria) 
62. Pamperl Brigitte, Austria (Austria) 
63. Pamuła Jan, Polska (Poland) 
64. Patermo Bettina, Austria (Austria) 
65. Peeva Darina, Bułgaria (Bulgaria) 
66. Perez Gil. Javier , Hiszpania (Spain) 
67. Petric Eva, Słowenia (Slovenia) 
68. Piórkowska Monika, Polska (Poland) 
69. Pirker Christine , Austria (Austria) 
70. Pluta Władysław, Polska (Poland) 
71. Pomykała Karol, Polska (Poland) 
72. Poskovic Endi, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
73. Proczek-Kranc Ilona, Polska (Poland) 
74. PUL nieformalna grupa, Polska (Poland) 
75. Sachinis Xenophon , Grecja (Greece) 
76. Sakazume Atsuo, Japonia (Japan) 
77. Sampaio Augusto, Brazylia (Brasil) 
78. Saribatur Zekerya, Austria (Austria) 
79. Schnitzer Elli, Austria (Austria) 
80. Serafini Andrea, Włochy (Italy) 
81. Snoch-Pawłowska Alicja, Polska (Poland) 
82. Tibor Pataki, Węgry (Hungary) 
83. Tsalamata Vicky, Grecja (Greece) 
84. Valkova Vania, Bułgaria (Bulgaria) 
85. Velasco Francisco, Hiszpania (Spain) 
86. Waber Linde, Austria (Austria) 
87. Walker Ericka, Kanada (Canada) 
88. Wegerer Michael, Austria (Austria) 
89. Winiarski Tomasz, Polska (Poland) 
90. Wisniewski Jana, Austria (Austria) 
91. Wota Rena, Polska (Poland) 
92. Zeigler Barbara, Kanada (Canada) 
93. Ziemiszewska Agnieszka, Polska (Poland)
 

WYNIKI SELEKCJI FAZY 2 
Międzynarodowego Triennale Grafiki – Oldenburg 2012
 

Członkowie Jury Selekcji obradowali w dniach 02-03.07.2012r. w składzie: 
1. Dr Jutta Moster-Hoos 
2. Paula von Sydow 

Jury przejrzało 2311 grafik 689 artystów. Wybór Jury jest następujący:

1. Abłamowicz Magdalena, Polska (Poland) 
2. Adams Keegan, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
3. Agerbo Bjarne, Dania (Denmark) 
4. Antanasijevic Lidija, Wielka Brytania (United Kingdom) 
5. Appel Verena, Niemcy (Germany) 
6. Arpad Daradics, Węgry (Hungary) 
7. Barabash Mykhaylo, Ukraina (Ukraine) 
8. Bednarczyk Andrzej, Polska (Poland) 
9. Besant Derek Michael, Kanada (Canada) 
10. Blanusa Milan, Serbia (Serbia) 
11. Bondare Liena, Łotwa (Latvia) 
12. Borck Carsten, Niemcy (Germany) 
13. Braunsteiner Ingeborg i Peter, Austria (Austria) 
14. Brown Keith, Wielka Brytania (United Kingdom) 
15. Cabraja Igor, Chorwacja (Croatia) 
16. Carlund Thomas, Szwecja (Sweden) 
17. Chlan Ilse, Austria (Austria) 
18. Cho Haruko, Japonia (Japan) 
19. Cieślińska Agnieszka, Polska (Poland) 
20. Cmelka Helga, Austria (Austria) 
21. Czajka Magda, Polska (Poland) 
22. Daum Babsi, Austria (Austria) 
23. Djordjevic Milos, Serbia (Serbia) 
24. Dziuba Katarzyna, Polska (Poland) 
25. Erdeljanin Maja, Serbia (Serbia) 
26. Fa Marianna, Węgry (Hungary) 
27. Fallah Shokoufeh, Iran (Iran) 
28. Ferry David, Wielka Brytania (United Kingdom) 
29. Ford Peter, Wielka Brytania (United Kingdom) 
30. Gasul Kim, Korea (Korea) 
31. Giorgetti Chiara, Włochy (Italy) 
32. Głogowska Urszula, Polska (Poland) 
33. Gmachreich-Jünemann Brigitte, Niemcy (Germany) 
34. Gołuch Wiesław, Polska (Poland) 
35. Gottfried Markus, Austria (Austria) 
36. Graboś Anita, Polska (Poland) 
37. Grzanić Tihana, Chorwacja (Croatia) 
38. Gunaydin Gulcin, Turcja (Turkey) 
39. Hui-jing Zhang, Chiny (China) 
40. Jackowska Kama, Polska (Poland) 
41. Jill Parisi, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
42. Kadosa Kiss Jozsef, Węgry (Hungary) 
43. Keller Marisa, Singapur (Singapore) 
44. Kohler-Heilingsetzer Margret, Austria (Austria) 
45. Krause Edith, Kanada (Canada) 
46. Kriauciunaite Elvyra Katalina, Litwa (Lithuania) 
47. Kubo Naomi, Japonia (Japan) 
48. Kugo Ikuhiro, Japonia (Japan) 
49. Kunc Karen , Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
50. Latka Joanna, Portugalia (Portugal) 
51. Ledent Ingrid, Belgia (Belgium) 
52. Leszczyńska Joanna, Polska (Poland) 
53. Liepa Paulis, Łotwa (Latvia) 
54. Lim Su Jin, Kanada (Canada) 
55. Marzec Katarzyna, Polska (Poland) 
56. Mas Maribel, Wenezuela (Wenezuela) 
57. Muangthai Chayanich, Tajlandia (Thailand) 
58. Palli Mario, Włochy (Italy) 
59. Proczek-Kranc Ilona, Polska (Poland) 
60. Sangkhum Boonmee, Tajlandia (Thailand) 
61. Schlueter Daniela, Kanada (Canada) 
62. Schnitzer Elli, Austria (Austria) 
63. Serafini Andrea, Włochy (Italy) 
64. Simrak Robert, Chorwacja (Croatia) 
65. Strand Randi Annie, Norwegia (Norway) 
66. Talmor Lihie, Izrael (Israel) 
67. Tarnowska – Urbanik Dorota, Polska (Poland) 
68. Waber Linde, Austria (Austria) 
69. Wieczorek Marta, Polska (Poland) 
70. Wota Rena, Polska (Poland) 
71. Yukiko Ikeda, Japonia (Japan) 
72. Zaręba Witold, Polska (Poland) 


WYNIKI SELEKCJI FAZY 2 Międzynarodowego Triennale Grafiki – Falun 2013
 
Członkowie Jury Selekcji obradowali w dniach 02-03.07.2012r. w składzie: 
1. Anna Seppanen 
2. Modhir Ahmed

Jury przejrzało 2311 grafik 689 artystów. Wybór Jury jest następujący:


1. Aadkine Yogesh, Indie (Indie) 
2. Agerbo Bjarne, Dania (Denmark) 
3. Ahmed Nazir, Bangladesz (Bangladesh) 
4. Aranguren Javier, Hiszpania (Spain) 
5. Arpad Daradics, Węgry (Hungary) 
6. Augustovic Peter, Słowacja (Slovakia) 
7. Bae Nam Kyung, Korea (Korea) 
8. Bawane Nivrutti, Indie (Indie) 
9. Blanusa Milan, Serbia (Serbia) 
10. Bondeson Nina, Szwecja (Sweden) 
11. Brouwer Bert, Holandia (The Netherlands) 
12. Bulawsky Lisa, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
13. Cabraja Igor, Chorwacja (Croatia) 
14. Candiani Alicia, Argentyna (Argentina) 
15. Carlen Björn, Szwecja (Sweden) 
16. Carlund Thomas, Szwecja (Sweden) 
17. Chapman Deborah, Argentyna (Argentina) 
18. Chlan Ilse, Austria (Austria) 
19. Chouteau Suzanne, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
20. Cieślińska Agnieszka, Polska (Poland) 
21. Crothers Wayne, Australia (Australia) 
22. Czajka Ewelina, Polska (Poland) 
23. Ćwiek Sławomir, Polska (Poland) 
24. Daigneault Ginette, Kanada (Canada) 
25. Damisch Gunter, Austria (Austria) 
26. Diedericks Christian, Republika Południowej Afryki (South Africa) 
27. Ford Peter, Wielka Brytania (Great Britain) 
28. Fredell Ragnhild, Szwecja (Sweden) 
29. Fumiko Takahashi, Japonia (Japan) 
30. Golub Olena, Ukraina (Ukraine) 
31. Gomez Victor, Kuba (Cuba) 
32. Grund Dieter, Kanada (Canada) 
33. Gunaydin Gulcin, Turcja (Turkey) 
34. Hamamoto Sumie, Japonia (Japan) 
35. Heamagi Gudrun, Estonia (Estonia) 
36. Heamagi Inga, Estonia (Estonia) 
37. Heyvaert Anne, Hiszpania (Spain) 
38. Hilli Anneli, Finlandia (Finland) 
39. Hui-jing Zhang, Chiny (China) 
40. Hursti Armas, Finlandia (Finland) 
41. Imamura Yoshio, Japonia (Japan) 
42. Ingram Liz, Kanada (Canada) 
43. Janacek Zbynek, Czechy (Czech Republic) 
44. Janik Aleksandra, Polska (Poland) 
45. Jarulf Anne Kristine, Norwegia (Norway) 
46. Jędrzejczyk Janusz, Polska (Poland) 
47. Juskowiak-Abrams Iwona, Wielka Brytania (Great Britain) 
48. Kaczmarek Stefan, Polska (Poland) 
49. Kadosa Kiss Jozsef, Węgry (Hungary) 
50. Kakuma Takao, Japonia (Japan) 
51. Kano Masafumi, Japonia (Japan) 
52. Kasai Masahiro, Japonia (Japan) 
53. Kharuk Serhiy & Oleksandr, Ukraina (Ukraine) 
54. Khataei Mehrdad, Iran (Iran) 
55. Kidd Davida, Kanada (Canada) 
56. Kim Chang Soo, Korea (Korea) 
57. Kim Sohee, Korea (Korea) 
58. Kiran Hasan, Turcja (Turkey) 
59. Kizilov Vladimir, Rosja (Russia) 
60. Koenders Caroline, Holandia (The Netherlands) 
61. Koenig Katrin, Niemcy (Germany) 
62. Kohler-Heilingsetzer Margret, Austria (Austria) 
63. Kolev Vasil, Bułgaria (Bulgaria) 
64. Kondo Miyuki, Japonia (Japan) 
65. Krastev Lubomir, Bułgaria (Bulgaria) 
66. Krstić Velizar, Serbia (Serbia) 
67. Krzywoblocki Wojciech, Austria (Austria) 
68. Kunc Karen , Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
69. Laine Janne, Finlandia (Finland) 
70. Layton Aoife, Irlandia (Ireland) 
71. Lebzelter Georg, Austria (Austria) 
72. Ledent Ingrid, Belgia (Belgium) 
73. Liepa Paulis, Łotwa (Latvia) 
74. Lim Su Jin, Kanada (Canada) 
75. Mannio Katariina, Finlandia (Finland) 
76. Mattsson Nils-Erik, Szwecja (Sweden) 
77. Merrill Hugh, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
78. Mishe Zoran, Macedonia (Macedonia) 
79. Molena Elena, Włochy (Italy) 
80. Myćka Grzegorz, Polska (Poland) 
81. Nedanovski Jasmina, Słowenia (Slovenia) 
82. Nilson KG, Szwecja (Sweden) 
83. Nuoreva-Westerberg Marjatta, Finlandia (Finland) 
84. Ohno Noriko, Japonia (Japan) 
85. Olejniczak Sylwia, Polska (Poland) 
86. Otręba Ryszard, Polska (Poland) 
87. Palli Mario, Włochy (Italy) 
88. Pamperl Brigitte, Austria (Austria) 
89. Pamuła Jan, Polska (Poland) 
90. Parrein Pascale, Francja (France) 
91. Paulus Jaana, Finlandia (Finland) 
92. Pawłowski Mirosław, Polska (Poland) 
93. Peeva Darina, Bułgaria (Bulgaria) 
94. Perez Garcinuno Jose, Hiszpania (Spain) 
95. Perez Gil. Javier , Hiszpania (Spain) 
96. Piech Joanna, Polska (Poland) 
97. Piironen Eija, Finlandia (Finland) 
98. Piórkowska Monika, Polska (Poland) 
99. Pirker Christine , Austria (Austria) 
100. Pomykała Karol, Polska (Poland) 
101. Poskovic Endi, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
102. Preston Janet, Irlandia Północna (Northern Ireland) 
103. Proczek-Kranc Ilona, Polska (Poland) 
104. Pstraś-Gaudyn Agnieszka, Polska (Poland) 
105. Rees-Pagh Yvonne, Australia (Australia) 
106. Rice Andrew, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
107. Sachinis Xenophon , Grecja (Greece) 
108. Sakai Junji, Japonia (Japan) 
109. Sami Awni, Irak (Iraq) 
110. Sampaio Augusto, Brazylia (Brasil) 
111. Sangkhum Boonmee, Tajlandia (Thailand) 
112. Scannell Aine, Szkocja (Scotland) 
113. Schlueter Daniela, Kanada (Canada) 
114. Serafini Andrea, Włochy (Italy) 
115. Shi-Min Wang, Chiny (China) 
116. Sietins Guntars, Łotwa (Latvia) 
117. Simrak Robert, Chorwacja (Croatia) 
118. Strand Elisabet Alsos, Norwegia (Norway) 
119. Suzuki Michiko, Japonia (Japan) 
120. Talmor Lihie, Izrael (Israel) 
121. Teregulov Ayrat, Rosja (Russia) 
122. Terzis Nicos, Szwecja (Sweden) 
123. Thayer Bruce, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
124. Thomas Glenn, Holandia (The Netherlands) 
125. Tihemets Viires Evi, Estonia (Estonia) 
126. Tsalamata Vicky, Grecja (Greece) 
127. Vaigeltaite Roberta, Litwa (Lithuania) 
128. Valkova Vania, Bułgaria (Bulgaria) 
129. Varshneya Sonal, Indie (Indie) 
130. Vasiliunas Kestutis, Litwa (Lithuania) 
131. Vello Gabriele, Niemcy (Germany) 
132. Vilhelmova Lenka, Czechy (Czech Republic) 
133. Werger Art, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
134. Węcławski Andrzej , Polska (Poland) 
135. Wikstrőm Lars, Szwecja (Sweden) 
136. Willerup Joergen, Dania (Denmark) 
137. Woźniak Aleksander, Polska (Poland) 
138. Yasukochi Hiroya, Japonia (Japan) 
139. Yeheskeli Eli, Izrael (Israel) 
140. Yow Chee Hoe, Malezja (Malaysia)


WYNIKI SELEKCJI FAZY 2 Międzynarodowego Triennale Grafiki – Stambuł 2013
 
Członkowie Jury Selekcji obradowali w dniach 02-03.07.2012r. w składzie: 
1. Prof. Yalcin Karayagiz 
2. Zekeriya Saribatur

Jury przejrzało 2311 grafik 689 artystów. Wybór Jury jest następujący:


1. Ahmadi Faezeh, Iran (Iran) 
2. Ahonen Reetta, Finlandia (Finland) 
3. Akermann Janusz, Polska (Poland) 
4. Anghel Andreea, Rumunia (Romania) 
5. Antanasijevic Lidija, Wielka Brytania (United Kingdom) 
6. Aranguren Javier, Hiszpania (Spain) 
7. Aritoshi Hiroyuki, Japonia (Japan) 
8. Ascencio Mateos Pedro, Meksyk (Mexico) 
9. Aspinwall Ann, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
10. Bajek Zbigniew, Polska (Poland) 
11. Banaszkiewicz Grzegorz , Polska (Poland) 
12. Bednarczyk Andrzej, Polska (Poland) 
13. Bernaś Judyta, Polska (Poland) 
14. Borchert Kirsten, Niemcy (Germany) 
15. Boullosa Maria Luisa, Meksyk (Mexico) 
16. Bovey Mark, Kanada (Canada) 
17. Braunsteiner Ingeborg i Peter, Austria (Austria) 
18. Brouwer Bert, Holandia (The Netherlands) 
19. Cabraja Igor, Chorwacja (Croatia) 
20. Carlund Thomas, Szwecja (Sweden) 
21. Cassidy Karen, Kanada (Canada) 
22. Chapman Deborah, Kanada (Canada) 
23. Cheung Chung Chu, Chiny (China) 
24. Chirachaisakul Kraisak, Tajlandia (Thailand) 
25. Chlan Ilse, Austria (Austria) 
26. Cho Haruko, Japonia (Japan) 
27. Chouteau Suzanne, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
28. Chudzik Tomasz, Polska (Poland) 
29. Cieślińska Agnieszka, Polska (Poland) 
30. Costa Regina, Portugalia (Portugal) 
31. Craig Briar, Kanada (Canada) 
32. Damisch Gunter, Austria (Austria) 
33. Danner Josef, Austria (Austria) 
34. Diedericks Christian, Republika Południowej Afryki (South Africa) 
35. Egerth Reinhold, Austria (Austria) 
36. Fiedler Birgit, Niemcy (Germany) 
37. Frąckiewicz Paweł, Polska (Poland) 
38. Fumiko Takahashi, Japonia (Japan) 
39. Gajewski Jonasz, Polska (Poland) 
40. Ganter Josephine, Wielka Brytania (United Kingdom) 
41. Goro Michael, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
42. Gortchakova Eugenia, Niemcy (Germany) 
43. Graalmann Katrin, Niemcy (Germany) 
44. Graboś Anita, Polska (Poland) 
45. Grund Dieter, Kanada (Canada) 
46. Gustowska Izabella, Polska (Poland) 
47. Hernandez Victor, Meksyk (Mexico) 
48. Holler Stefanie, Austria (Austria) 
49. Honda Eiko, Japonia (Japan) 
50. Hristova Desislava, Bułgaria (Bulgaria) 
51. Hwang Jeong-II, Korea (Korea) 
52. Hyttinen Marjo, Finlandia (Finland) 
53. Imamura Yoshio, Japonia (Japan) 
54. In Hee Bang, Korea (Korea) 
55. Isomaa Eeva Liisa, Finlandia (Finland) 
56. Janik Aleksandra, Polska (Poland) 
57. Janowska-Augustyn Joanna, Polska (Poland) 
58. Jędrzejczyk Janusz, Polska (Poland) 
59. Kadosa Kiss Jozsef, Węgry (Hungary) 
60. Kaliski Ksawery, Polska (Poland) 
61. Kasumi Tojo, Japonia (Japan) 
62. Katsuragawa Narumi, Japonia (Japan) 
63. Katsuro Nakai, Japonia (Japan) 
64. Kędzierska Izabella, Polska (Poland) 
65. Kidd Davida, Kanada (Canada) 
66. Kiran Hasan, Turcja (Turkey) 
67. Kiwerski Krzysztof, Polska (Poland) 
68. Kizilov Vladimir, Rosja (Russia) 
69. Kobayashi Isao, Japonia (Japan) 
70. Kondo Miyuki, Japonia (Japan) 
71. Kosmala Aleksander, Dania (Denmark) 
72. Krastev Lubomir, Bułgaria (Bulgaria) 
73. Krause Edith, Kanada (Canada) 
74. Krstić Velizar, Serbia (Serbia) 
75. Krzywoblocki Wojciech, Austria (Austria) 
76. Kugo Ikuhiro, Japonia (Japan) 
77. Kula Krzysztof, Polska (Poland) 
78. Laine Janne, Finlandia (Finland) 
79. Lebzelter Georg, Austria (Austria) 
80. Lech-Bińczycka Agnieszka, Polska (Poland) 
81. Ledent Ingrid, Belgia (Belgium) 
82. Łakoma Agnieszka, Polska (Poland) 
83. Marzec Katarzyna, Polska (Poland) 
84. Masternak Brygida, Polska (Poland) 
85. Mattsson Nils-Erik, Szwecja (Sweden) 
86. Mayer Peter, Niemcy (Germany) 
87. Mazurek Grzegorz Dobiesław, Polska (Poland) 
88. Meszaros Richard Paul, Niemcy (Germany) 
89. Minho Kim, Korea (Korea) 
90. Mishe Zoran, Macedonia (Republic of Macedonia) 
91. Naik Viraj, Indie (India) 
92. Nuoreva-Westerberg Marjatta, Finlandia (Finland) 
93. Palli Mario, Włochy (Italy) 
94. Pamuła Jan, Polska (Poland) 
95. Peeva Darina, Bułgaria (Bulgaria) 
96. Perez Gil. Javier , Hiszpania (Spain) 
97. Piórkowska Monika, Polska (Poland) 
98. Pogorzelec Marta, Polska (Poland) 
99. Pomykała Karol, Polska (Poland) 
100. Poskovic Endi, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
101. Preston Janet, Irlandia Północna (Northern Ireland) 
102. Proczek-Kranc Ilona, Polska (Poland) 
103. Romaniuk Adam, Polska (Poland) 
104. Sakazume Atsuo, Japonia (Japan) 
105. Sangkhum Boonmee, Tajlandia (Thailand) 
106. Saribatur Zekerya, Austria (Austria) 
107. Satake Kuniko, Japonia (Japan) 
108. Schnitzer Elli, Austria (Austria) 
109. Serafini Andrea, Włochy (Italy) 
110. Sietins Guntars, Łotwa (Latvia) 
111. Simrak Robert, Chorwacja (Croatia) 
112. Takeda Ritsuko, Japonia (Japan) 
113. Thayer Bruce, Stany Zjednoczone Ameryki (USA) 
114. Thomas Glenn, Holandia (The Netherlands) 
115. Tsalamata Vicky, Grecja (Greece) 
116. Unger Desislava, Bułgaria (Bulgaria) 
117. Valkova Vania, Bułgaria (Bulgaria) 
118. Varshneya Sonal, Indie (India) 
119. Vilhelmova Lenka, Czechy (Czech Republic) 
120. Walker Ericka, Kanada (Canada) 
121. Wasiński Jan, Polska (Poland) 
122. Wiktor Tadeusz Gustaw, Polska (Poland) 
123. Willerup Joergen, Dania (Denmark) 
124. Winiarski Tomasz, Polska (Poland) 
125. Yasukochi Hiroya, Japonia (Japan) 
126. Yow Chee Hoe, Malezja (Malaysia) 
127. Zaręba Witold, Polska (Poland) 
128. Zeigler Barbara, Kanada (Canada) 
129. Zlotnikov Sergey, Stany Zjednoczone Ameryki (USA)