Artyści wybrani na Wystawę Główną MTG 2021

Z wielką radością pragniemy poinformować, że po trzech intensywnych spotkaniach Międzynarodowe Jury MTG 2021 w Krakowie w składzie: Sean Caulfield (Kanada), Grzegorz Hańderek (Polska), Olivia Niţiş (Rumunia), Marta Anna Raczek-Karcz (Polska) i Diane Victor (RPA) podjęło decyzję o wybraniu prac następujących 74 Artystek i Artystów na Wystawę Główną MTG 2021 w Krakowie.
Z całego serca dziękujemy wszystkim Artystkom i Artystom, którzy zdecydowali się wziąć udział w konkursie i wysłać swoje zgłoszenie. Tym natomiast, którzy zostali wybrani serdecznie gratulujemy.

Chcielibyśmy także bardzo gorąco zaprosić Państwa na wernisaż Wystawy Głównej MTG 2021, który odbędzie się 25 czerwca 2021 w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie.

Anastasiou Ioannis – Greece
Bateman Edward – USA
Belimpasakis Ioannis – Greece
Bellussi Francesca – Italy
Biczak Marlena – Poland
Bińczycki Paweł – Poland
Borek Dominika – Poland
Browne Victoria – Norway
Brzezińska Klaudia – Poland
Bujnowski Jan – Poland
Butowski Łukasz – Poland
Cao Mingfeng – China
Dawidiuk Marta – Poland
Dragičević Edvin – Croatia
Dyrda Zuzanna – Poland
Dzhurayeva Olesya – Ukraine
Filipowicz Mariusz – Poland
Frydryk Grzegorz – Poland
Gendler Talmor Lihie – Israel
Hall-Patch Vanessa – Canada
Hategan Florin – Canada
He Jinqing – China
Hernández Castillo Victor Manuel – Mexico
Hidaka Iku – Japan
Hill Tracy – UK
Hlawacz Magdalena – Poland
Hricko Richard – USA
Hu Na – China
Kaczmarek Stefan – Poland
Kang Xiaoyun – China
Kasperczyk Barbara – Poland
Kidd Davida – Canada
Kocurek Kamil – Poland
Koós Gábor – Hungary
Kowalewski Solange – France
Krawiec Michał – Poland
Lamanova Natalia – Russia
Libardoni Vinicius – Brazil
Lilburn David – Ireland
Liu Fu – China
Lukowska Monika – Australia
Lyons Colin – Canada/USA
Łabuz-Tarara Paulina – Poland
Łukasik Katarzyna – Poland
Maćkowiak Agnieszka – Poland
Malone Neil – Australia
Najder Andrzej – Poland
Nowacka Natalia – Poland
Nowakowska Katarzyna – Poland
Oinonen Hanna – Finland
Pan Luomin – China
Pecić Dimitrije – Serbia
Peeters Goedele – Belgium
Pietrek Tomasz – Poland
Poskovic Endi – USA
Prandzioch Szymon – Poland
Radosavlijević Nikola – Serbia
Rakidžić Mina – Serbia
Rejs Jolanta – Poland
Rozman Maja – Croatia
Sampaio Augusto – Brazil
Schaarmann Werner – Germany
Sokołowska Justyna – Poland
Strand Elisabeth Alsos – Norway
Sun Lili – China
Suzuki Michiko – Japan
Sziksz Eszter – USA
Ślusarek Teresa Anna – Poland
Świętek Krzysztof – Poland
Szurek Piotr – Poland
Wawrzyczek-Klasik Michalina – Poland
Wirmańska Natalia – Poland
Yang ShanHe – China
Zhang Liang – China

23 reprezentowane kraje:

Australia
Belgia
Brazylia
Chiny
Chorwacja
Finlandia
Francja
Grecja
Irlandia
Izrael
Japonia
Kanada
Meksyk
Niemcy
Norwegia
Polska
Rosja
Serbia
Stany Zjednoczone
Ukraina
Węgry
Wielka Brytania
Włochy

25 Shares: