Zmarł Akira Kurosaki

Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 14 maja odszedł Akira Kurosaki – wspaniały grafik, wielki Przyjaciel krakowskiego Triennale i polskich Grafików.

Artysta, Mistrz, znakomity Organizator, Promotor japońskiej grafiki w Polsce i polskiej w Japonii. Wszystkim bliskim Profesora przekazujemy Nasze najgłębsze kondolencje. Wspominając Go, zachowujemy w pamięci nie tylko cudowne chwile spędzone w Jego towarzystwie, lecz także piękne prace, które zostaną z Nami na zawsze.

Prezes, Zarząd i Zespół SMTG w Krakowie

0 Shares:
MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ
Czytaj więcej

Weekend z wystawą Stefan Kaczmarek. Wobec

Szanowni Państwo, informujemy, że w sobotę 25.11 galerie Centrum oraz Eksperyment będą otwarte dla zwiedzających w godzinach od 14:00 do 18:00. Zachęcamy do odwiedzenia nas i zapoznania się z twórczością…
Czytaj więcej

ENTER/EXIT5

Zapraszamy na wystawę ENTER/EXIT5 Jest to wystawa towarzysząca MTG 2024. Organizator: Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg Krakowski, kurator wystawy Leonard…