LABIRYNTY 2020-2021/GRAFIKA CYFROWA / MONIKA PAŁKA

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Moniki Pałki LABIRYNTY 2020-2021/GRAFIKA CYFROWA.

Otwarcie wystawy nastąpi 25 listopada 2021 r. o godz. 18:00 w Galerii Domu Norymberskiego (ul. Skałeczna 2, Kraków).

Wystawa czynna do 16 grudnia 2021 r.

Galeria czynna: wt.- czw. 12.00 – 18.00 z wyłączeniem 2.12.2021, lub po umówieniu
się: mailowo: domnorym@kr.onet.pl lub telefonicznie: 12 430 61 27.

Wystawa jest realizowana w ramach Programu Towarzyszącego MTG 2021.

Projekt realizowany ze środków Stypendium Twórczego Miasta Krakowa.

Więcej: https://www.facebook.com/domnorymberski

http://dom-norymberski.com/

0 Shares:
MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ
Czytaj więcej

Grafika Roku ‘23 rozdźwięk

Zarząd i Współpracownicy SMTG w Krakowie serdecznie zapraszają na wystawęGrafika Roku ‘23 rozdźwięk wystawa pokonkursowa studentów i absolwentów Instytutu Sztuki i Designu UKEN…
Czytaj więcej

Głosowanie Osobowość Roku 2024

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że można już oddawać głosy w plebiscycie “Gazety Krakowskiej” na Osobowość Roku 2024 w dziedzinie Kultura.  Z przyjemnością informujemy,…